Наша адреса: м. Київ,
вул. Панаса Мирного, 28-А

+380 98 330 31 63+380 50 470 31 63

Наша адреса: м. Київ,
вул. Панаса Мирного, 28-А

+380 98 330 31 63+380 50 470 31 63

99% відсотків людей робить помилку обираючи страхову суму 

Як визначитись при страхуванні спортсмена від нещасних випадків

На перший погляд нічого складного: потрібна страховка - беремо ту, яка коштує найменше. Найдешевша страховка – це страховка на мінімальну кількість днів та з меншою страховою сумою. А у кого є зайві кошти, нехай бере більш коштовну із більшою страховою сумою. Так, але … зовсім не так. Ось чому. Розмір страхової виплати при травмуванні під час занять спортом залежить від обраної страхової суми. Тобто при одній і тій самій травмі, але різних страхових сумах, розмір страхової виплати буде різним. Страхові виплати при страхуванні від нещасних випадків розраховуються відповідно до таблиці виплат, в якій травми оцінюються у відсотках від страхової суми в залежності від виду та складності травми.Наведу приклад. Вид спорту - фехтування. Програма страхування спортсменів для змагань та тренувань «Спорт на один рік». Отримана травма на тренуванні: перелом 4-х плюсневої кістки пальця лівої стопи. Відповідно таблиці виплат розмір страхової виплати складає 5% від страхової суми. Наведемо в таблиці порівняльний розрахунок.

Illustration

Так, як бачимо, страховий платіж більший, але розмір страхової виплати більше в 4 рази. Медичні витрати на консервативне (без операційного втручання) лікування зазначеної травми складають не менше 2 500 грн. Тобто, обираючи страхову суму в 100 000 грн., Ви захищаєте бюджет родини від тягаря значних фінансових втрат та отримуєте страхову виплату, що повністю прокриє витрати на лікування. Тому раджу не нехтувати величиною страхової суми. Результатом стане придбання договору страхування не за формальною ознакою - наявності для тренера або організаторів змагань та сподіваннями на відсутність травм, а для користі бюджету родини, свідомо і сміливо дивлячись в майбутнє. 
Обрати свій вид спорту та самостійно застрахувати спортсмена онлайн Ви можете на нашому сайті sportinsurance.uaБажаємо перемог без травм та гарного настрою!
Валерій Туровський,50 років спорту, 30 років страхування
Як та яку програму страхування обрати, я вже раніше писав в 6 важливих моментів, на які варто звернути увагу при укладанні договорів страхування дитини для спорту