Наша адреса: м. Київ,
вул. Панаса Мирного, 28-А

+380 98 330 31 63+380 50 470 31 63

Наша адреса: м. Київ,
вул. Панаса Мирного, 28-А

+380 98 330 31 63+380 50 470 31 63

6 важливих моментів, на які варто звернути увагу при укладанні договорів страхування дитини для спорту

Ви вже вирішили укласти договір страхування дитини для спорту? SPORTINSURANCE® допоможе опрацювати ваш особистий системний підхід при укладанні договору страхування. 1. Ніхто не гарантований від помилок, тому перш за все зверніть увагу на актуальність дати укладання договору страхування та правильність даних, які вносяться до договору страхування: прізвищ, імена та по-батькові, дати народження, номеру паспорту, адреси особи, яка укладає договір страхування (страхувальник), дитини (застрахована особа), вигодонабувача(особа, яка має право на отримання страхової виплати), якщо його призначено.
2. Потрібно уважно прочитати перелік страхових ризиків та випадків. Необхідно розуміти, що існують певні обмеження, при яких страхова компанія може відмовити у страховій виплаті – подивіться розділи «Виключення» та «Відмова у виплаті страхового відшкодування». 
3 Якщо договір страхування дитини діятиме в України, а травма трапиться на території іншої країни, страхова компанія відмовить у страховій виплаті - зверніть увагу на територію страхування.
4. Важливо розуміти, що страхова сума – це не сума страхової виплати, яка буде виплачена при першому ж страховому випадку. Страхова сума – це сума, в межах якої страхова компанія здійснює розрахунок та проводить страхову виплату. Пояснення та приклади у консультантів за номерами телефонів +380983303163 та +380504703163. 5. Свідомо обирайте програму страхування дитини спортсмена. SPORTINSURANCE® розроблені три типи програм страхування на рік спортсменів від нещасних випадків :● «24/7 + спорт на рік». Договір страхування укладається на один рік, а страхування за таким договором відбувається цілодобово та включає страховий захист під час тренувань та змагань та широкий перелік нещасних випадків, які можуть статися вдома, в школі, на дитячому майданчику тощо.Саме цю програму страхування дитини спортсмена ми радимо для повного страхового убезпечення;● «Спорт на один рік». Договір страхування укладається на один рік, а страхування здійснюється від травм, отриманих під час тренувань та змагань. Спортсмен не застрахований від нещасних випадків, які можуть статися поза спортивним життям;● «На одні змагання». Договір страхування укладається на термін до 14 днів, а страхування здійснюється від травм, отриманих під час тренувань та змагань. За цією програмою спортсмен не застрахований від нещасних випадків, які можуть статися поза місцем проведення змагань.
6. Якщо потрібно страхування на одне змагання, беріть до уваги, що організатори майже завжди вимагають, щоб в договорі страхування був зазначений вид спорту. Тому перевірте, щоб назва виду спорту, що зазначена в договорі страхування, відповідала «Переліку визнаних в Україні видів спорту» а якщо вид спорту відсутній в цьому переліку, відповідала вимогам організаторів змагань. 
Завжди готові проконсультувати спортсменів та їх батьків! Бажаємо перемог без травм та гарного настрою!
Валерій Туровський,30 років в страхуванні та 50 років у спорті