Наша адреса: м. Київ,
вул. Панаса Мирного, 28-А

+380 98 330 31 63+380 50 470 31 63

Наша адреса: м. Київ,
вул. Панаса Мирного, 28-А

+380 98 330 31 63+380 50 470 31 63

Що необхідно знати про ризики, якщо дитина займається спортом?

           Всі батьки хочуть для своїх дітей найкращого. Якщо дитина займається спортом, то батьки мріють також про успішне спортивне майбутнє. Не слід забувати, що діти завжди остаються дітьми, та на жаль, можуть отримувати травми не тільки в спортивних секціях, а у школах, на прогулянках та навіть вдома. За статистикою SPORTINSURANCE® травми поза спортом отримували 25% дітей, 75% отримували травми при заняттях спортом (на тренуваннях або на змаганнях).        Що може впливати на отримання травми дитиною-спортсменом:- виконання незвичних рухів з різною швидкістю, ритмом, навантаженням, партнерами; - потрапляння в стресовий психологічний стан перед та на змаганнях;- непередбачуваність поведінки супротивників на змаганнях;- слабка увага на тренуваннях та змаганнях;- неконтрольовані ситуації під час поїздки на змагання, або перебування в спортивних таборах та на зборах.
   Травма завжди є несподіваною, тож в родині виникають непередбачувані витрати на подолання травми. Найдієвнішим інструментом передбачити фінансові наслідки травмування спортсмена - є страхування дитини від нещасних випадків. Такі договори страхування в усьому світі – це фінансова допомога на діагностування, лікування, на транспортні витрати, реабілітацію. 
Пам’ятайте, що відповідальність за стан здоров’я дитини несуть батьки. Тож, зробіть свідомий та зважений вибір на користь дитини та захисту сім’ ї - застрахуйте дитину від непередбачуваного.
Бажаю всім дітям перемог та гарного здоров’я!
Валерій ТуровськийВласник SPORTINSURANCE®Віце-президентВсеукраїнської Федерації Бойових Мистецтвз Контактного Карате,майстер карате, 3й дан