Наша адреса: м. Київ,
вул. Панаса Мирного, 28-А

+380 98 330 31 63+380 50 470 31 63

Наша адреса: м. Київ,
вул. Панаса Мирного, 28-А

+380 98 330 31 63+380 50 470 31 63

Дізнайтеся, хто може укласти договір страхування спортсмена

Не секрет, що основним завданням спортсменів та тренерів є тренування - підготовка до змагань та участь у змаганнях. Це стосується й професійних спортсменів й аматорів – дорослих та дітей. Тренувальний та змагальний процеси незримо супроводжують організаційні процеси. Як доїхати, де переночувати, де й що їсти, як довезти спортивні форму, амуницію та обладнання. Один з таких невидимих, але важливих процесів – страхування спортсменів.
У професійному спорті страхуванням та багатьма іншими не спортивними питаннями займаються, як правило, адміністратори, менеджери. А якщо мова йде про аматорський спорт, хто може застрахувати спортсмена від нещасних випадків?За законодавством України договір страхування може укласти будь-хто, кому виповнилося 18 років. Ця особа буде зазначена в договорі страхування як «Страхувальник». Наприклад застрахувати дитину для змагань, або для тренувань може будь-хто з батьків, бабуся, дідусь та навіть тренер. Застрахувати спортсмена старше 18-и років може будь-хто з його рідних та друзів або, якщо є час, спортсмен може подбати про власне страхування самостійно. Застрахований спортсмен в договорі страхування називатиметься «Застрахована особа».Головне завдання страхувальника – правильно зазначити необхідні дані дитини Застрахованої особи: прізвище, ім’я та по-батькові, дату народження та актуальну адресу проживання, узгодити умови страхування в інтересах родини спортсмена.
Важливо пам’ятати, що страхову виплату не зможе отримати неповнолітній або особа, яка не має матеріальної зацікавленості в здоров’ї спортсмена. Тому дуже важливо при укладанні договору страхування призначити Вигодонабувача – певну особу, яка має право отримати страхову виплату, якщо її не може отримати Страхувальник або Застрахована особа. Завдяки цьому страхова компанія зможе швидко та без юридичних складнощів надати фінансову допомогу родині. Ось деякі приклади:якщо дорослий спортсмен страхує сам себе, Вигодонабувачем рекомендуємо призначити дружину, мати або батька спортсмена;●  якщо спортсмена страхує тренер, адміністратор, організатори змагань тобто сторонні особи, рекомендуємо призначити Вигодонабувачем дружину, мати, батька спортсмена;● якщо договір страхування дитини-спортсмена укладає мама, бажано щоб вигодонабувачем вона призначила тата та навпаки.Якщо у вас виникають питання щодо оформлення договору страхування, або процедур виплат страхового відшкодування, не вагайтеся та дзвоніть нам +380 98 3303163.Пам’ятайте, що страхування не повинно мати формального характеру. Страхуйте свідомо, страхування має бути корисним! Бажаю всім дітям перемог та гарного здоров’я!
Валерій Туровськийдопомога в страхуванні своїм клієнтам вже більше 30 років