Наша адреса: м. Київ,
вул. Панаса Мирного, 28-А

+380 98 330 31 63+380 50 470 31 63

Наша адреса: м. Київ,
вул. Панаса Мирного, 28-А

+380 98 330 31 63+380 50 470 31 63

6 порад для укладання договору страхування спортсмена

Наразі майже всі організатори спортивних змагань вимагають наявність договору страхування від нещасних випадків. При цьому зрозуміло, що й у тренера, й у батьків на першому місті думки про підготовку до змагань та про вдалий виступ дитини та команди. Тому, як правило, майже ніхто не звертає уваги на умови страхування, лише на розмір страхового платежу. А це дуже важливо. У разі травми може статися гірке розчарування договором страхування, укладеним таким чином.На що ж слід звернути увагу при укладанні договорів страхування дитини для змагань, спортивного клубу? 1. Договір страхування – це не фікція, а фінансовий документ, метою якого є фінансовий захист інтересів саме вашої родини. Тобто підходити к укладанню договору страхування потрібно свідомо. 
2. Договір страхування спортсмена укладається не для тренера чи організаторів змагань, а саме для родини. Тому підходити до обрання страхування спортсмена потрібно індивідуально, виходячи з побажань, розрахунків та можливостей родини. 
3. Варто ретельно ознайомитись з умовами договору страхування: застраховані ризики та випадки, територія та час дії договору страхування для спорту тощо. Зв’яжіться зі співробітником компанії та задайте питання.  
4. Починати укладати договір страхування бажано заздалегідь, щоб зібрати пропозиції декількох страховиків, ознайомитися з основними умовами, задати питання.
5. Укладати договір страхування, як і робити будь що бажано не поспіхом – можна придбати зовсім не те, що потрібно, або в договорі страхування будуть не ті умови, які справді захистять. 6. Прийміть до уваги, що змагання зазвичай проходять у вихідні. Та не слід відкладати оформлення договору страхування на останню мить. Страхування укладається, як правило з 00 годин дня, який йде за днем сплати страхового платежу. Тобто якщо договір страхування оформлювати онлайн саме у день змагань, спортсмен не буде застрахований, а гроші можуть бути витрачені даремно.
Якщо все це складно – краще звернутися до професіоналів: страхової компанії або до консультантів SPORTINSURANCE® за номерами телефонів +380983303163 та +380504703163. 
Готуйте спортсменів до змагань заздалегідь! Бажаємо перемог без травм та гарного здоров’я!
Валерій Туровський30 років страхування для клієнтів